23.05.2019 - Seçim Yozgat - Yozgatlı Seçiyor

2019 AK Parti, CHP, MHP İl ve ilçe belediye başkan adayları

2019 AK Parti, CHP, MHP İl ve ilçe belediye başkan adayları

2019 AK Parti, CHP, MHP İl ve ilçe belediye başkan adayları

Belediye başkan adayları 2019 son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. AK Parti, CHP, MHP büyükşehir ilçe belediye başkan adayları isim listesi merak ediliyor. 31 Mart 2019’da tüm Türkiye sandık başına giderek belediye başkan seçimleri için oy kullanacaklar. Oy kullanacak olan vatandaşlar partilerin belediye başkan adayı olarak gösterecekleri isimleri merak ediyorlar. Son yapılan açıklamada Başkan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 14 il belediye başkan adayını açıkladı. Başkan Erdoğan, 6 Aralık’ta Aksaray, Ağrı, Bilecik, Erzincan, Edirne, Iğdır, Isparta, Kars, Kırşehir, Kütahya, Siirt, Tunceli, Van, Zonguldak belediye başkan adaylarını duyurdu. AK Parti Ankara’dan Mehmet Özhaseki’yi, İzmir’den Nihat Zeybekci’yi aday gösterdi. AK Parti İstanbul Büyükşehir Başkan adayı ise henüz açıklanmadı. Cumhur İttifakı’nı yerel seçime taşıyan AK Parti ile MHP’nin hangi illerde ittifak yapacağı, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yaptığı görüşmenin ardından netleşmeye başladı. Buna göre, AK Parti İstanbul dışında bugüne kadar açıklamadığı 6 ilden 4’ünün il belediyesinde aday göstermeyecek. Bu iller, Adana, Osmaniye, Mersin ve Manisa. AK Parti henüz adayını açıklamadığı Muğla ve Aydın’da ise aday gösterecek. Belediye başkan adayları ile ilgili detaylar haberimizde sizlerle.

HANGİ İLLERDE ADAY GÖSTERİLMEYECEK?

Cumhur İttifakı’nı yerel seçime taşıyan AK Parti ile MHP’nin hangi illerde ittifak yapacağı, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yaptığı görüşmenin ardından netleşmeye başladı. Buna göre, AK Parti İstanbul dışında bugüne kadar açıklamadığı 6 ilden 4’ünün il belediyesinde aday göstermeyecek. Bu iller, Adana, Osmaniye, Mersin ve Manisa. AK Parti henüz adayını açıklamadığı Muğla ve Aydın’da ise aday gösterecek. MHP ise İstanbul, Ankara, İzmir, Erzurum, Denizli, Muğla ve Aydın’da büyükşehir belediyesine aday göstermeyecek.

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI AÇIKLANDI MI?

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 14 il belediye başkan adayını açıkladı. Başkan Erdoğan, 6 Aralık’ta Aksaray, Ağrı, Bilecik, Erzincan, Edirne, Iğdır, Isparta, Kars, Kırşehir, Kütahya, Siirt, Tunceli, Van, Zonguldak belediye başkan adaylarını duyurdu.

AK Parti Adana, Mersin, Osmaniye ve Manisa’da, MHP ise İstanbul, Ankara, İzmir, Erzurum, Denizli, Muğla, Aydın’da aday çıkarmayacak.

AÇIKLANAN AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Ağrı – Savcı Sayan

Aksaray – Evren Dinçer

Bilecik -Nihat Can

Erzincan -Cemalettin Başsoy

Edirne – Koray Uymaz 

Iğdır – Adil Aşırım 

Isparta – Şükrü Başdeğirmen 

Kars – Ensar Erdoğdu

Kırşehir – Yaşar Bahçeci

Kütahya – Ahmet Sami Kutlu

Siirt – Ali İlbaş

Tunceli – Gökhan Arslan

Van – Necdet Takva

Zonguldak – Ömer Selim Alan

AK Parti’nin, Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan belediye başkan adayı sayısı, 23’ü büyükşehir, 37’si il olmak üzere 60’ı buldu.

AFYON: Mehmet Zeybek 

ANKARA: Mehmet Özhaseki 

BALIKESİR: Yücel Yılmaz 

BİNGÖL: Erdal Arıkan

ÇANAKKALE: Ayhan Gider

ÇANKIRI: Hüseyin Boz 

ESKİŞEHİR: Burhan Sakallı

ÇORUM: Halil İbrahim Aşkın

HATAY: İbrahim Güler

İZMİR: Nİhat Zeybekçi

KONYA: Uğur İbrahim Altay

KARAMAN: Mahmut Sami Şahin

SAKARYA: Ekrem Yüce

MARDİN: Mehmet Vecdi Kahraman

SİVAS: Hilmi Bilgin 

MUŞ: Feyat Asya 

TRABZON: Murat Zorluoğlu

TOKAT: Eyüp Eroğlu 

UŞAK: Mehmet Çakın 

YOZGAT: Celal Köse

İŞTE AÇIKLANAN AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Adıyaman, Süleyman Kılınç… 

Amasya; Cafer Özdemir. 

Antalya; Menderes Türel

Ardahan – Yunus Baydar

Artvin – Mehmet KocatepeBartın – Yusuf Ziya Aldatmaz  Batman – Murat Güneştekin  Bayburt – Fatih Yumak  Bitlis – Nasrullah Tanglay Bolu- Fatih Metin  Burdur – Deniz Kurt  Bursa – Ali Nur Aktaş  Denizli – Osman Zolan  Diyarbakır – Cumali Atilla Düzce – Faruk Özlü  Elazığ- Şahin Şerefoğulları  Erzurum- Mehmet Sekmen  Gaziantep – Fatma Şahin  Giresun – Aytekin Şenlikoğlu  Gümüşhane – Ercan Çimen  Hakkari- Cüneyt Epcim Kahramanmaraş – Hayrettin Güngör  Karabük – Burhanettin Uysal 

Kastamonu – Tahsin Babaş 

Kayseri – Memduh Büyükkılıç

Kırıkkale – Mehmet Saygılı 

Kırklareli – Burak Süzülmüş 

Kilis – Mehmet Abdi Bulut 

Kocaeli – Tahir Büyükakın 

Malatya – Selahattin Gürkan 

Nevşehir – Rasim Arı 

Niğde – Emrah Özdemir 

Ordu – Hilmi Güler 

Rize – Rahmi Metin 

Samsun – Mustafa Demir 

Sinop – Ali Çöpçü 

Şanlıurfa – Zeynel Abidin Beyazgül 

Şırnak – Mehmet Yarka 

Tekirdağ – Mestan Özcan 

Yalova- Yusuf Ziya Öztabak

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI AÇIKLANDI MI?

MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, partisinin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ümmet Akın’ın “Cumhur İttifakı” görüşmeleri çerçevesinde adaylıktan çekildiğini bildirdi.

MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, partisinin Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ebru Leman Kalkan’ın adaylıktan çekildiğini açıkladı.

MHP 12’si il olmak üzere 152 belediye başkan adayını daha açıkladı.

Afyonkarahisar Merkez Afyonkarahisar il Fatih Çetinkaya

Aksaray Merkez Aksaray il Sefer Alkan

Amasya Merkez Amasya il Mehmet Sarı

Bayburt Merkez Bayburt il Hükmü Pekmezci

Bilecik Merkez Bilecik    il Akın Atakan

Bingöl Merkez Bingöl il     Mehmet Ziya Buyankara

Bitlis    Merkez Bitlis il Mehmet Yılmaz

Edirne Merkez Edirne il Recep Kozan

Gümüşhane Merkez Gümüşhane il Sabri Varan  

Iğdır    Merkez Iğdır il İsa Yaşar Tezel

Yalova Merkez Yalova il Murat Aslanhan

Yozgat Merkez Yozgat    il Mehmet Erdemir

Adıyaman    Besni Çakırhüyük belde Miktat Çetin

Afyonkarahisar Çay Çay ilçe Hüseyin Çağrı

Afyonkarahisar Çay Pazarağaç Belde Adem Bulut 

Afyonkarahisar İhsaniye Kayıhan belde Ömer ŞAHİN

Afyonkarahisar Kızılören Kızılören ilçe Ali Erol

Afyonkarahisar Merkez    Çıkrık belde Lokman Çetinaktı

Afyonkarahisar Merkez    Fethibey belde Mustafa Özdemir

Afyonkarahisar Merkez    Işıklar belde Erol Özağıl

Aksaray Güzelyurt Ihlara belde İsmail Yılmaz

Aksaray Güzelyurt Selime belde Turgut Yayatan

Aksaray Merkez Topakkaya    belde Harun Oflaz

Aksaray Merkez Yenikent belde Mehmet Emin Yumuşak

Ardahan Göle Göle ilçe İbiş Uymaz

Ardahan Göle Köprülü belde Farız Taşdemir

Bartın Merkez Hasankadı belde Şeref İmiroğlu

Bartın Merkez Kozcağız belde Savaş Buyurman

Bartın Ulus Kumluca belde İsmail Can

Bayburt Demirözü Gökçedere belde Yavuz Bakır

Bilecik Bozüyük    Bozüyük ilçe Oğuz Sertler

Bilecik Merkez Vezirhan belde Hüseyin Ocak

Bilecik Söğüt Söğüt ilçe İsmet Sever

Bingöl Kiğı Kiğı ilçe Nazif Hassoylu

Bingöl Yayladere    Yayladere    ilçe Mehmet Duransel

Bingöl Yedisu Yedisu ilçe Ömer İsen

Bitlis    Adilcevaz    Adilcevaz    ilçe Ceyhan Batar

Bitlis    Tatvan Tatvan ilçe Abdulkerim Akay

Bolu    Kıbrıscık Kıbrıscık ilçe Ersin Ercan

Bolu    Merkez Karacasu belde Halit Belen

Bolu    Yeniçağa Yeniçağa ilçe Zeki Mustafa Egeci

Burdur Karamanlı Karamanlı    ilçe Filiz Şener Türkoğlu

Burdur Yeşilova    Yeşilova ilçe Ömer Atasoy

Çanakkale    Çan Terzialan belde Arif Yumuşak

Çanakkale    Gelibolu Gelibolu ilçe Mehmet Eligül

Çankırı Eldivan Eldivan ilçe Nusrettin Gökçer

Çankırı Kızılırmak Kızılırmak ilçe Bahattin Güler

Çankırı Şabanözü Şabanözü    ilçe Mustafa Karakaya

Düzce Çilimli Çilimli ilçe Ömer Demirtaş

Düzce Yığılca Yığılca    ilçe Rasim Çam

Edirne Havsa Havsa ilçe Tefik Altıparmak

Edirne Lalapaşa    Lalapaşa ilçe Mehmet Vedat Kuşoğlu

Edirne Meriç Küplü belde Ali Tükel

Edirne Süloğlu Süloğlu ilçe Aydemir Arslan

Edirne Uzunköprü Uzunköprü ilçe    Şahin Şengül

Edirne Uzunköprü  Kırcasalih belde Kenan Heleman

Elazığ Ağın Ağın    ilçe Ali Uslu

Elazığ Palu    Beyhan belde Bayram Öztürk

Erzincan Merkez Yaylabaşı belde Şefik Taşkıran

Erzincan Çayırlı Çayırlı lçe Oktay Efe

Erzincan Otlukbeli Otlukbeli    ilçe usuf Tektaş

Erzincan Tercan adırkaya belde ait Durgun

Erzincan Tercan Kargın Belde Yunus Türkmen

Erzincan Tercan Mercan belde Bayram Bilici

Giresun Merkez Duroğlu belde Halil Çetin

Gümüşhane Kelkit Öbektaş    belde Yemen Demir

Gümüşhane Köse Köse ilçe    Turgay Kesler

Gümüşhane Merkez Arzularkabaköy belde Çetin Rıza Tanış

Gümüşhane Şiran Şiran ilçe    Mutlu Özel

Gümüşhane Şiran Yeşilbük belde    Sezai Doğan

Gümüşhane Torul Torul ilçe    Evren Evrim Özdemir

Iğdır    Karakoyunlu Karakoyunlu ilçe Bayram Ali Ballı

Iğdır    Merkez Melekli belde Eray Çoşar

Isparta Eğirdir Sarıidris belde Ramazan Pala

Isparta Merkez Kuleönü belde Sezayi Çakır

Isparta Merkez Savköy     belde Mustafa Avşar

Isparta Şarkikaraağaç    Şarkikaraağaç ilçe Sefa Arıkan

Isparta Şarkikaraağaç    Çarıksaraylar belde Halil Toprak

Isparta Şarkikaraağaç    Çiçekpınar    belde Memiş Kaynak

Isparta Yalvaç Yalvaç ilçe Halil Hilmi Tütüncü

Karabük Yenice Yortan     belde Ali Şık

Kastamonu    İhsangazi İhsangazi ilçe Hayati Sağlık

Kırıkkale Delice Delice ilçe Soner Mazılıgüney

Kırıkkale Keskin Keskin ilçe Mustafa Alp Sülsipiroğlu

Kırıkkale Merkez    Hacılar belde Mehmet Koyuncu

Kırklareli Lüleburgaz    Evrensekiz    belde Birol Özbay

Kırklareli Vize Çakıllı belde Mehmet Bayram

Kırşehir Çiçekdağı Köseli belde Bekir Yılmaz

Kırşehir Kaman Kurancılı belde Erdoğan Tekeli

Kırşehir Merkez Özbağ belde Rasim Arazay

Kütahya Altıntaş Altıntaş ilçe Mehmet Akbunar

Kütahya Aslanapa Aslanapa    ilçe Gökhan Gürel

Kütahya Domaniç Çukurca belde    İlyas Tosun

Kütahya Gediz Gediz ilçe Mehmet Oyan

Kütahya Gediz Gökler belde    Yüksel Arık

Kütahya Gediz Yenikent belde Mehmet Karaca

Kütahya Merkez Seyitömer belde Halil Öztürk

Kütahya Simav Çitgöl belde Yüksel Ünal

Nevşehir Avanos Avanos ilçe Mustafa Kenan Sarıtaş

Nevşehir Merkez Göreme belde Ömer Eren

Nevşehir Merkez Kaymaklı belde Harun Çekiç

Nevşehir Derinkuyu Yazıhüyük belde Burhanettin Karaketir

Nevşehir Kozaklı    Kozaklı ilçe Celalettin Güven

Nevşehir Merkez Uçhisar belde Ali Karaslan

Niğde Bor Bahçeli belde Bülent Gözüpek

Niğde Çiftlik Çiftlik ilçe Fazlı Koç

Niğde Çiftlik Azatlı belde Rasim Aydın

Niğde Çiftlik Bozköy belde Kemal Beşer

Niğde Çiftlik Divarlı belde Mustafa Balcan 

Niğde Merkez Aktaş belde Erdoğan Şevenk

Niğde Merkez Alay belde Hacı Mehmet Varol

Niğde Merkez Bağlama belde Murat Karakuzu

Niğde Merkez Hacıabdullah belde Recep Doğmuş

Niğde Merkez Karaatlı belde Faik Okumuş

Niğde Merkez Kiledere belde İsmet Evlendi

Niğde Merkez Konaklı belde Maksut Özçelik

Niğde Merkez Orhanlı belde Şükrü Özdemir

Niğde Ulukışla Ulukışla ilçe Ali Ünkesen

Rize Derepazarı    Derepazarı    ilçe Selim Metin

Rize Hemşin Hemşin    ilçe Muhammet Sağlam

Rize İkizdere İkizdere ilçe Hakan Karagöz

Rize İyidere İyidere ilçe Osman Mete

Sivas    Doğanşar Doğanşar ilçe Halil Balık

Sivas    Gemerek Gemerek ilçe Yurt Koç

Sivas    Gemerek Sızır belde Ali Tamer

Sivas    Gölova Gölova ilçe Halil Önge

Sivas    Gürün Gürün ilçe Nami Çiftçi

Sivas    Hafik    Hafik    ilçe Selahattin Çuhadaroğlu

Sivas    Kangal Kangal ilçe Eren Derviş Akpınar

Sivas    Koyulhisar    Koyulhisar    ilçe Osman Epsileli

Tokat    Erbaa Gökal belde Osman Akbulut

Tokat    Erbaa Karayaka belde Sebahattin Şenel

Tokat    Niksar Serenli belde Nurettin Keleş

Tokat    Pazar Pazar ilçe Oğuz Keleş

Tokat    Reşadiye Bereketli belde Necaattin Şahin

Tokat    Reşadiye Bozçalı belde Bolhan Durmuş

Tokat    Reşadiye Cimitekke belde Erol Aydın

Tokat    Yeşilyurt Yeşilyurt ilçe Muhsin Yılmaz

Tokat    Zile Zile ilçe Ali Özgan

Yalova Armutlu Armutlu ilçe Mustafa Tokat

Yalova Çınarcık Teşvikiye belde Mustafa Nurten

Yalova Merkez Kadıköy belde Muhsin Gürkal

Yozgat Aydıncık Aydıncık ilçe Selahattin Özdemiir

Yozgat Boğazlıyan Boğazlıyan ilçe İbrahim Tamer

Yozgat Çandır Çandır    ilçeMehmet Emin Murat

Yozgat Çayıralan Çayıralan ilçe Kıyasi Başgül

Yozgat Kadışehri Kadışehri  ilçe Mustafa Doğru

Yozgat Saraykent Ozan belde Mustafa Cansever

Yozgat Sarıkaya Sarıkaya ilçe Ömer Açıkel

Yozgat Aydıncık    Baydiğin belde Ünal Karaca

Yozgat Boğazlıyan Sırçalı belde Erhan Tanış

Yozgat Sorgun Gülşehri belde Aziz Kaya”

DAHA ÖNCE AÇIKLANAN MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin onayladığı isimler şöyle;
 
Çankırı İl Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı ESEN
Erzincan İl Belediye Başkan Adayı Bekir AKSUN
Giresun İl Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan YILMAZ
Kastamonu İl Belediye Başkan Adayı Dr. Galip VİDİNLİ
Kars İl Belediye Başkan Adayı Çetin NAZİK
Kırşehir İl Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur KÖKSAL
Kütahya İl Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Âlim IŞIK
Nevşehir İl Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Filiz KILIÇ
Zonguldak İl Belediye Başkan Adayı Hamdi AYAN
Afyonkarahisar Emirdağ İlçesi Belediye Başkan Adayı Uğur Serdar KARGIN
Afyonkarahisar İhsaniye İlçesi Belediye Başkan Adayı Şaban ÇABUK
Aksaray Ortaköy İlçesi Belediye Başkan Adayı Mahmut ÜTÜK
Amasya Hamamözü İlçesi Belediye Başkan Adayı Fatih BAYRAKDAR
Amasya Merzifon İlçesi Belediye Başkan Adayı Hüseyin SAKA
Amasya Taşova İlçesi Belediye Başkan Adayı Süleyman TORUN
Artvin Kemalpaşa İlçesi Belediye Başkan Adayı Erhan ŞAHİN
Bayburt Aydıntepe İlçesi Belediye Başkan Adayı Haşim ŞENTÜRK
Bilecik Gölpazarı İlçesi Belediye Başkan Adayı Murat ER
Bilecik Pazaryeri İlçesi Belediye Başkan Adayı Haluk FİLİZLİ
Bilecik Yenipazar İlçesi Belediye Başkan Adayı İlhan ÖZDEN
Çankırı Ilgaz İlçesi Belediye Başkan Adayı Arif ÇAYIR
Çorum Laçin İlçesi Belediye Başkan Adayı Ünal GEVŞEK
Düzce Cumayeri İlçesi Belediye Başkan Adayı Mustafa KOLOĞLU
Düzce Gümüşova İlçesi Belediye Başkan Adayı Muhayrem TOZAN
Erzincan Kemah İlçesi Belediye Başkan Adayı Osman Kemal ASLAN
Erzincan Refahiye İlçesi Belediye Başkan Adayı Cevdet ÇINAR
Erzincan Tercan İlçesi Belediye Başkan Adayı Mehmet YILMAZ
Giresun Çamoluk İlçesi Belediye Başkan Adayı Fatih DÜZ
Giresun Doğankent İlçesi Belediye Başkan Adayı Haşim Birol TEKİN
Giresun Espiye İlçesi Belediye Başkan Adayı Tuğrul YANIKOĞLU
Giresun Görele İlçesi Belediye Başkan Adayı Ertuğrul MELİKOĞLU
Giresun Tirebolu İlçesi Belediye Başkan Adayı Fikri ŞEN
Karaman Kazımkarabekir İlçesi Belediye Başkan Adayı Recep BOYACIOĞLU
Kars Arpaçay İlçesi Belediye Başkan Adayı Erdal MERT
Kars Kağızman İlçesi Belediye Başkan Adayı Nevzat YILDIZ
Kastamonu Ağlı İlçesi Belediye Başkan Adayı Şahin ÇOLAK
Kastamonu Bozkurt İlçesi Belediye Başkan Adayı Bozkurt EKEŞ
Kastamonu Devrekani İlçesi Belediye Başkan Adayı Mümtaz ALİUSTAOĞLU
Kastamonu İnebolu İlçesi Belediye Başkan Adayı Engin UZUNER
Kırıkkale Yahşihan İçesi Belediye Başkan Adayı Osman TÜRKYILMAZ
Kırıkkale Bahşılı İlçesi Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim BİŞKİN
Kırıkkale Balışeyh İlçesi Belediye Başkan Adayı Mustafa ŞEN
Kırklareli Demirköy İlçesi Belediye Başkan Adayı Muhlis YAVUZ
Kırklareli Pınarhisar İlçesi Belediye Başkan Adayı Nedim BARS
Kırklareli Vize İlçesi Belediye Başkan Adayı Sedat BALKI
Kırşehir Akçakent İlçesi Belediye Başkan Adayı Ahmet BOZKURT
Kırşehir Akpınar İlçesi Belediye Başkan Adayı Ramazan ATALAY
Kütahya Domaniç İlçesi Belediye Başkan Adayı Sahvet ERTÜRK
Kütahya Dumlupınar İlçesi Belediye Başkan Adayı Niyazi TEZCAN
Kütahya Pazarlar İlçesi Belediye Başkan Adayı Cavit ERDOĞAN

İşte kesinleşen adaylar:

2- Niğde İl Belediye Başkan Adayı Hakan ER

3- Elazığ İl Belediye Başkan Adayı Bilal ÇOBAN

4- Sivas İl Belediye Başkan Adayı Mehmet ER

5- Kırıkkale İl Belediye Başkan Adayı Serdar YARAR

6- Karaman İl Belediye Başkan Adayı Savaş KALAYCI

7- Ardahan İl Belediye Başkan Adayı Halil KAÇAR

8- Adana Kozan İlçesi Belediye Başkan Adayı Nihat ATLI

9- Afyon Başmakçı İlçesi Belediye Başkan Adayı Ayhan GÖNÜLLÜ

10- Afyon Bolvadin İlçesi Belediye Başkan Adayı Selahattin KELEKÇİ

11- Antalya Alanya İlçesi Belediye Başkan Adayı Adem Murat YÜCEL

12- Antalya Finike İlçesi Belediye Başkan Adayı Nail DÜLGEROĞLU

13- Balıkesir Balya İlçesi Belediye Başkan Adayı Osman KILIÇ

14- Bartın Kurucaşile İlçesi Belediye Başkan Adayı Sinan ÖZEKİN

15- Burdur Tefenni İlçesi Belediye Başkan Adayı Ümit ALAGÖZ

16- Ordu Fatsa İlçesi Belediye Başkan Adayı Murat KAÇAK

17- Ordu İkizce İlçesi Belediye Başkan Adayı Osman KAYGI

18- Samsun Alaçam İlçesi Belediye Başkan Adayı İlyas ACAR

19- İzmir Aliağa İlçesi Belediye Başkan Adayı Serkan ACAR

20- Kahramanmaraş Afşin İlçesi Belediye Başkan Adayı Hikmet BÖKE

21- Karabük Safranbolu İlçesi Belediye Başkan Adayı Fatma DANIŞMAN

22- Karaman Ayrancı İlçesi Belediye Başkan Adayı Yüksel BÜYÜKKARCI

23- Kayseri Özvatan İlçesi Belediye Başkan Adayı Halit DEMİR

24- Osmaniye Kadirli İlçesi Belediye Başkan Adayı Ömer TARHAN

25- Kırşehir Çiçekdağı İlçesi Belediye Başkan Adayı İsmail YILMAZ

26- Konya Kulu İlçesi Belediye Başkan Adayı Fatih TOKLUCU

27- Manisa Alaşehir İlçesi Belediye Başkan Adayı Ali UÇAK

28- Çanakkale Ayvacık İlçesi Belediye Başkan Adayı Selçuk GÖDEK

29- Çankırı Bayramören İlçesi Belediye Başkan Adayı Halil MURATOĞLU

30- Düzce Akçakoca İlçesi Belediye Başkan Adayı Okan YANMAZ

CHP  BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? 

CHP Ankara Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, CHP Antalya Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek oldu. Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeydan Karalar oldu. CHP İstanbul Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu oldu.

CHP ve İP yerel seçimlerde 21 büyükşehir için mutabakata vardı. Gözler açıklanacak isimlere çevrildi. Bugün Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısına başkanlık edecek olan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu 18 Aralık’ta, Parti Meclisi’ni toplayacak. 21 büyükşehrin büyük çoğunluğunun da aralarında olması beklenen toplantıda, yaklaşık 400 aday açıklanacak.

CHP – İP işbirliğinde gözler büyükşehirlerde adaylara çevrildi. CHP’ye bırakılan büyükşehirlerin büyük çoğunluğunun 18 Aralık’ta yapılacak Parti Meclisi toplantısında açıklanması bekleniyor.

CHP 212 ADAYINI DAHA AÇIKLADI

CHP’de MYK ve Parti Meclisi toplantısı 6 Aralık tarihinde yapıldı. Toplantıda 7’si büyükşehir 17 ilin belediye başkanlarının da dahil olduğu 212 aday belirlendi.

 212 adayın isimleri şöyle:

“Afyonkarahisar Çobanlar Belediyesi Beytullah Tota, Afyonkarahisar Bayat Belediyesi Hüseyin Özaktan, Afyonkarahisar Sultandağı Yeşilçiftlik Belediyesi Mehmet Ali Sakal, Afyonkarahisar Sultandağı Dereçine Belediyesi Ömer Yıldız, Afyonkarahisar Emirdağ Belediyesi Barış Can, Afyonkarahisar Şuhut Karaadilli Belediyesi Hasan Damar, Adıyaman Merkez Kömür Belediyesi Murat Yapık, Ağrı Hamur Belediyesi Muzaffer Ademi, Aksaray Eskil Eşmekaya Belediyesi Turgay Eşmekaya, Aksaray Sarıyahşi Belediyesi Eren Özdaş, Aksaray Sultanhanı Belediyesi Ahmet Karacaer, Amasya Gümüşhacıköy Belediyesi Zehra Özyol (mevcut başkan), Amasya Hamamözü Belediyesi Mustafa Erge, Ankara Kalecik Belediyesi Hamza Alper Gümüş, Antalya Gazipaşa Belediyesi Mehmet Ali Yılmaz, Ardahan Merkez Faruk Demir, Artvin Borçka Belediyesi Ercan Orhan, Artvin Yusufeli Belediyesi Barış Demirci, Artvin Ardanuç Belediyesi Yıldırım Demir (mevcut başkan), Aydın Germencik Belediyesi Fuat Öndeş, Aydın Yenipazar Belediyesi Mehmet Yüsran Erden, Aydın Büyükşehir Belediyesi Özlem Çerçioğlu (mevcut başkan), Balıkesir Karesi Belediyesi Levent Tellioğlu, Balıkesir Sındırgı Belediyesi Tuncay Öztürk, Balıkesir Gömeç Belediyesi Mehmet İrem Himam,  Balıkesir Gönen Belediyesi İbrahim Palaz, Batman Beşiri İkiköprü Belediyesi Yalçın Kaya, Batman Kozluk Bekirhan Belediyesi Hasan Sönmezsoy, Batman Merkez Balpınar Belediyesi Kemal Demir,  Batman Sason Yücebağ Belediyesi Uğur Atalay, Bilecik Bozüyük Belediyesi Mehmet Talat Bakkacıoğlu, Bilecik Bozüyük Dodurga Belediyesi Yusuf Yiğit, Bilecik Merkez Semih Şahin, Bilecik Osmaneli Belediyesi Faik Üstün, Bilecik Pazaryeri Belediyesi İbrahim Torun, Bilecik Yenipazar Belediyesi Gönül Kaya, Bingöl Adaklı Belediyesi Şahin Işın, Bingöl Solhan Belediyesi Ertan Turgut,  Bitlis Ahlat Belediyesi Mazlum Şahin, Bitlis Ahlat Ovakışla Belediyesi Faik Kartal, Bolu Kıbrıscık Belediyesi Emin Tekemen, Burdur Çeltikçi Belediyesi Ahmet Bozdağ, Burdur Karamanlı Belediyesi Turgut Yasa, Burdur Yeşilova Belediyesi Mümtaz Şenel, Çanakkale Gelibolu Evreşe Belediyesi Şefik Ay, Çanakkale Lapseki Umurbey Belediyesi Erdal Doğan, Çanakkale Ayvacık Küçükkuyu Belediyesi Cengiz Balkan (mevcut başkan), Çanakkale Merkez Ülgür Gökhan (mevcut başkan), Çanakkale Merkez Kepez Belediyesi Birol Arslan, Çankırı Merkez Mustafa İbişoğlu, Çankırı Şabanözü Belediyesi Zeki Göktaş, Çorum Merkez Özgür Kılıç, Çorum Alaca Belediyesi Sedat Genç, Çorum Ortaköy Belediyesi Muzaffer Tüzün, Denizli Bekilli Belediyesi Türkan Keyik, Denizli Bozkurt Belediyesi Birsen Çelik (mevcut başkan), Denizli Sarayköy Belediyesi Cengiz Demirci, Denizli Buldan Belediyesi Hikmet Şenözen, Edirne Havsa Belediyesi Oğuz Tekin (mevcut başkan), Edirne İpsala Esetçe Belediyesi İbrahim Örs (mevcut başkan), Edirne Keşan Beyendik Belediyesi Muhammet Örnek, Edirne Meriç Küplü Belediyesi Gökmen Altay, Edirne Meriç Belediyesi Erol Dübek, Edirne Süloğlu Belediyesi Mehmet Ormankıran (mevcut başkan), Edirne Meriç Subaşı Belediyesi Ersöz Zünbül,  Edirne Merkez Recep Gürkan (mevcut başkan), Edirne İpsala Yenikarpuzlu Belediyesi Serdar Atalay, Edirne Uzunköprü Belediyesi Özlem Becan, Elazığ Karakoçan Belediyesi Mahmut Okçuoğlu, Elazığ Ağın Belediyesi Samiye Genç, Erzincan Merkez Çağlayan Belediyesi Çetin Çay (mevcut başkan),  Erzincan Merkez Mollaköy Belediyesi Kemal Şengül (mevcut başkan), Erzincan Üzümlü Altınbaşak Belediyesi Haydar Polat (mevcut başkan), Erzurum Palandöken Belediyesi Edip Cengiz, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yılmaz Büyükerşen (mevcut başkan), Giresun Alucra Belediyesi Yunus Ekşi, Giresun Bulancak Belediyesi Necmi Sıbıc, Giresun Dereli Belediyesi Aytekin Karakayalı, Giresun Görele Belediyesi Özkan Dural, Gümüşhane Kelkit Belediyesi Osman Yeğin, Kahramanmaraş Pazarcık Belediyesi Haydar İkizer, Kahramanmaraş Nurhak Belediyesi İlhami Bozan, Hatay Büyükşehir Belediyesi Lütfü Savaş (mevcut başkan), Hatay Reyhanlı Belediyesi Nihat Dağ, Hatay Payas Belediyesi Ali Oğuz, Iğdır Aralık Belediyesi Zafer Bayat, Iğdır Karakoyunlu Belediyesi Cafer Dalga, Iğdır Tuzluca Belediyesi Abdullah Çinibulak, Karabük Yenice Belediyesi Sabri Cebecik,  Karaman Ermenek Belediyesi Mustafa Bahçeli, Karaman Ermenek Güneyyurt Belediyesi Kerim Civil, Karaman Ermenek Kazancı Belediyesi Uğuz Tekin (mevcut başkan), Karaman Merkez Emin Ege,  Kars Selim Belediyesi İlyas Barışkoç, Kars Sarıkamış Belediyesi Turgut Yurdakul, Kastamonu Azdavay Belediyesi Mehmet Emin Tuncay, Kastamonu Cide Belediyesi Mehmet Eşref Mutlu,  Kastamonu Taşköprü Belediyesi Ahmet Kesim, Kayseri Melikgazi Belediyesi Sema Karaoğlu, Kayseri Sarıoğlan Belediyesi Mehmet Bayraklı, Kırklareli Vize Belediyesi Ercan Özalp, Kırklareli Vize Çakıllı Belediyesi Gökhan Karabulut, Kırklareli Vize Kıyıköy Belediyesi Ender Sevinç, Kırklareli Pınarhisar Kaynarca Belediyesi Serdar Türker (mevcut başkan), Kırklareli Demirköy Belediyesi Mesut Özkul, Kırklareli Demirköy İğneada Belediyesi Tahir Işık, Kırklareli Lüleburgaz Evrensekiz Belediyesi Mustafa Nalbant (mevcut başkan), Kırklareli Babaeski Büyükmandıra Belediyesi Sertaç Balyemez (mevcut başkan), Kırklareli Babaeski Karahalil Belediyesi Aykut Yakut, Kırklareli Merkez İnece Belediyesi Şahabettin Vardar (mevcut başkan), Kırklareli Merkez Kavaklı Belediyesi Bayram Pehlivan, Kırklareli Lüleburgaz Ahmetbey Belediyesi Mustafa Altıntaş (mevcut başkan), Kırklareli Kofçaz Belediyesi Mehmet Balcı (mevcut başkan), Kırklareli Babaeski Belediyesi Abdullah Hacı (mevcut başkan), Kırşehir Boztepe Belediyesi Hüseyin Takan, Kırşehir Merkez Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir Akpınar Belediyesi Şükrü Turgut, Kırşehir Kaman Belediyesi Aydın Yaman, Kocaeli Kartepe Belediyesi Cumhur Karakadılar, Kocaeli Çayırova Belediyesi Selahattin Kaya, Kocaeli Gebze Belediyesi Recep Dursun, Konya Ereğli Belediyesi Bülent Ecevit Tatlıdil, Malatya Büyükşehir Soner Gökçe, Malatya Akçadağ Belediyesi Mustafa Korkmaz, Malatya Arguvan Belediyesi Mehmet Kızıldaş (mevcut başkan), Malatya Doğanşehir Belediyesi Mehmet Bayram, Malatya Doğanyol Belediyesi Gündüz Cengiz, Malatya Hekimhan Belediyesi Turan Karadağ, Malatya Kuluncak Belediyesi Mustafa Yıldız, Malatya Yazıhan Belediyesi Niyazi Akıncı, Manisa Ahmetli Belediyesi Mehmet Eryürek, Manisa Akhisar Belediyesi Besim Dutlulu, Manisa Turgutlu Belediyesi Çetin Akın, Mardin Büyükşehir Belediyesi Süleyman Sarı, Mardin Artuklu Belediyesi Veysi Kara, Mardin Dargeçit Belediyesi Muhammed Günel, Mardin Derik Belediyesi Orhan Çaplık, Mardin Kızıltepe Belediyesi Mehmet Yusuf Taşkın, Mardin Mazıdağı Belediyesi Adem Denli, Mardin Midyat Belediyesi İdris Taş, Mardin Nusaybin Belediyesi Şeyhmus Doğan, Mardin Ömerli Belediyesi Şakir Altındağ, Mardin Savur Belediyesi Şükrü Adal, Mardin Yeşilli Belediyesi Mehmet Nuri Çoğala, Muğla Büyükşehir Osman Gürün (mevcut başkan), Muğla Dalaman Belediyesi Muhammet Şaşmaz (mevcut başkan), Muğla Datça Belediyesi Gürsel Uçar (mevcut başkan), Muğla Kavaklıdere Belediyesi Kenan Ay, Muğla Menteşe Belediyesi Bahattin Gümüş (mevcut başkan), Muğla Milas Belediyesi Muhammet Tokat (mevcut başkan), Muğla Ula Belediyesi Ümit Karaaslan (mevcut başkan), Muş Bulanık Uzgörür Belediyesi Miras Arslan, Muş Korkut Belediyesi Atıf Demirtaş, Nevşehir Avanos Belediyesi Celal Alper İbaş, Nevşehir Kozaklı Belediyesi Bülent Öcal, Nevşehir Avanos Çalış Belediyesi Mustafa Ateş, Niğde Bor Kemerhisar Belediyesi Ramazan Oya, Niğde Çiftlik Divarlı Belediyesi Ercan Çavdar, Ordu Çamaş Belediyesi Ahmet Kesik, Ordu Perşembe Belediyesi Ata Alkan, Ordu Mesudiye Belediyesi Yavuz Ekşi, Osmaniye Merkez Cevdetiye Belediyesi Erol Körce, Rize Pazar Belediyesi Kazım Balta, Sakarya Karasu Belediyesi Kerem Erksoy, Sakarya Ferizli Belediyesi Rüstü Yüksek, Samsun Vezirköprü Belediyesi Onur Bayburtlu, Siirt Kurtalan Belediyesi Necat Ayaz, Siirt Merkez Gökçebağ Belediyesi Abdülkerim Karataş, Siirt Şirvan Belediyesi Mehmet Utağ, Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi Sinan Kılıç, Şanlıurfa Bozova Belediyesi Şıhmüslim Bayar, Sinop Ayancık Belediyesi Hayrettin Kaya, Sinop Merkez Barış Ayhan, Şırnak Uludere Belediyesi Salih Tanık, Sivas Akıncılar Belediyesi Necati Us, Sivas Altınyayla Belediyesi Nurettin Çiftçi, Sivas Divriği Belediyesi Hakan Gök (mevcut başkan), Sivas Ulaş Belediyesi Murat Sulakcı, Sivas Yıldızeli Belediyesi Bülent Yücel, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kadir Albayrak (mevcut başkan), Tekirdağ Çerkezköy Belediyesi Vahap Akay (mevcut başkan), Tekirdağ Kapaklı Belediyesi İrfan Mandalı (mevcut başkan), Tekirdağ Malkara Belediyesi Ulaş Yurdakul (mevcut başkan), Tekirdağ Marmara Ereğlisi Belediyesi İbrahim Uyan (mevcut başkan), Tokat Almus Ataköy Belediyesi Servet Durmuş (mevcut başkan), Tokat Reşadiye Belediyesi Yusuf Duran, Trabzon Vakfıkebir Belediyesi Emin Uludüz, Trabzon Beşikdüzü Belediyesi Ramis Uzun, Trabzon Of Belediyesi Hilmi Saral, Trabzon Maçka Belediyesi Musa Turan, Trabzon Hayrat Belediyesi Ahmet Hasan Çebioğlu, Trabzon Düzköy Belediyesi Fehmi Köroğlu, Tunceli Merkez Yusuf Kenan Aydın, Tunceli Nazımiye Belediyesi Cafer Kırmızıçiçek (mevcut başkan), Tunceli Ovacık Belediyesi Mustafa Sarıgül, Tunceli Pülümür Belediyesi Müslüm Tosun (mevcut başkan), Uşak Banaz Belediyesi Ahmet Olgay Altındağ, Uşak Sivaslı Belediyesi Hürriyet Şafak, Uşak Sivaslı Tatar Belediyesi Yusuf Ceylan, Van Bahçesaray Belediyesi Hasan Rahmi Kızıl, Van Özalp Belediyesi Oktay Sağlam, Van Saray Belediyesi Şaban Günbaş, Yalova Altınova Tavşanlı Belediyesi Salim Ay, Yalova Termal Belediyesi Gülsen Büker, Yalova Çiftlik Köy Taşköprü Belediyesi Nedret Gülen (mevcut başkan), Yalova Çınarcık Teşvikiye Belediyesi Cemil Olcay, Yalova Altınova Belediyesi Yasemin Fazlaca, Yozgat Boğazlıyan Belediyesi Ali Ayık, Yozgat Çandır Belediyesi Tayyar Erdoğan, Zonguldak Çaycuma Belediyesi Bülent Kantarcı (mevcut başkan), Zonguldak Çaycuma Nebioğlu Belediyesi Ahmet Kırnapcı,  Zonguldak Çaycuma Filyos Belediyesi Ahmet Gerçek Ülger.

AÇIKLANAN CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Balıkesir’de Büyükşehir için Ahmet Akın aday oldu. Yalova, Burdur ve Giresun’da mevcut adaylar tekrar aday oldu.

CHP Parti Meclisi (PM) sona erdi… Parti Meclisi bazı belediye başkanı adaylarının isimlerini belirledi. Buna göre, CHP’nin Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Balıkesir’de Büyükşehir için Ahmet Akın aday oldu. Yalova, Burdur ve Giresun’da mevcut adaylar tekrar aday oldu. CHP Parti Meclisi, Yalova’da mevcut başkan Vefa Salman’ı, Burdur’da mevcut başkan Ali Orkun Ercengiz’i, Giresun’da mevcut başkan Kerim Aksu’yu yeniden aday göstermeye karar verdi.

Ankara’da da Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen yeniden aday gösterildi.

İL İLÇE ADAY İSMİ

1 Adana İmamoğlu Kasım Karaköse
2 Adana Tufanbeyli Ahmet Aktürk
3 Adıyaman Çelikhan Pınarbaşı Mahmut Alan
4 Adıyaman Tut Mehmet Kılıç Chp Belediyesi
5 Adıyaman Besni Şambayat Nejdet Arıcı Mevcut Başkan
6 Adıyaman Besni Vakkas Acar Kesmetepe Bel. Bşk
7 Afyonkarahisar Sülümenli İsmail Özakman
8 Afyonkarahisar Çay Pazarağaç Fahrettin Mutlu
9 Ağrı Tutak Erkan Sayan
10 Ağrı Taşlıçay Kubbettin Tekgül
11 Aksaray Merkez Taşpınar Cihan Yüksel Mevcut Başkan
12 Aksaray Merkez Yeşiltepe Tahsin Çelik Mevcut Başkan
13 Aksaray Merkez Yeşilova Sibel Muştu
14 Amasya Merzifon Alp Kargı Mevcut Başkan
15 Ankara Çankaya Alper Taşdelen Mevcut Başkan
16 Ankara Yenimahalle Fethi Yaşar Mevcut Başkan
17 Ankara Elmadağ Adem Barış Aşkın
18 Antalya Manavgat Sükrü Sözen Mevcut Başkan
19 Antalya Kemer Mustafa Gül Mevcut Başkan
20 Ardahan Göle Köprülü Engin Sarıkaya
21 Artvin Kemalpaşa Ergül Akçiçek Mevcut Başkan
22 Aydın Koçarlı Mutlu Öztürk Mevcut Başkan
23 Balıkesir Balya Orhan Gaga
24 Balıkesir Havran Bedri Şahin
25 Balıkesir Manyas Tancan Barçın Mevcut Başkan
26 Balıkesir Burhaniye Ali Kemal Deveciler
27 Bartın Kurucaşile Nergis Kartal
28 Batman Gercüş Hamdiye Öner
29 Batman Hasankeyf Orhan Cihan
30 Batman Beşiri Genco Özel
31 Batman Kozluk Savaş Durmaz
32 Batman Sason Adnan Yaşar
33 Bilecik İnhisar Ayhan Ödübek
34 Bingöl Yayladere Sabri Akyürek Mevcut Başkan
35 Bingöl Yedisu Veysel Yaygan
36 Bingöl Kiğı Yılmaz Gündüz Mevcut Başkan
37 Bitlis Adilcevaz Aydınlar İsmet Özçalımlı
38 Bitlis Mutki Kavakbaşı Mezher Özdeş
39 Bitlis Güroymak Günkırı Servet Başelçin
40 Bitlis Güroymak Gölbaşı Cuma Siri
41 Burdur Bucak Kızılkaya Şeref Coşar
42 Bolu Mengen Turhan Bulut Mevcut Başkan
43 Bolu Mudurnu Mehmet İnegöl Mevcut Başkan
44 Bolu Yeniçağa Adnan Güngör
45 Bolu Dörtdivan İlyas Özalp
46 Bursa Orhangazi Şaban Çetin Çoklar
47 Bursa Harmancık Ahmet Tufan
48 Bursa Orhaneli Vildan Koç
49 Çanakkale Çan Bülent Öz
50 Çanakkale Çan Terzialan Feride Demirbaş
51 Çanakkale Ayvacık Mesut Bayram
52 Çanakkale Ezine Halil Büyükerol
53 Çanakkale Lapseki Çardak Metin Semerci
54 Çankırı Eldivan Afife Ülkü Kavalalı
55 Çankırı Kurşunlu Tevfik Metin Aktaş
56 Denizli Serinhisar Hüseyin Gemi
57 Denizli Çivril Ömer Köseoğlu
58 Denizli Pamukkale Ahmet Divarcı
59 Denizli Güney Mustafa Urtekin
60 Diyarbakır Çüngüş Muhiddin Yıldırım
61 Düzce Akçakoca Fikret Albayrak
62 Düzce Gölyaka Abdullah Şahin
63 Eskişehir Han Erdal Şanlı Mevcut Başkan
64 Eskişehir Mahmudiye İshak Gündoğan Mevcut Başkan
65 Eskişehir Odunpazarı Kazım Kurt Mevcut Başkan
66 Eskişehir Tepebaşı Ahmet Ataç Mevcut Başkan
67 Gaziantep Karkamış Ali Doğan
68 Gaziantep Araban Hasan DOĞRU
69 Giresun Tirebolu Burhan Takır
70 Giresun Eynesil Ahmet Latif Karadeniz
71 Gümüşhane Şiran Hüseyin Kaya
72 Hatay Antakya Hikmet Hatunoğlu
73 Kahramanmaraş Andırın Ahmet Rüzgar
74 Kahramanmaraş Elbistan Onur Gürbüz
75 Kars Arpaçay Enver Akkaya
76 Kars Susuz Oğuz Yantemur
77 Kastamonu Devrekani İlhan Tuncer
78 Kastamonu Bozkurt Güvenç Demirezen
79 Kayseri Bünyan Mustafa Naldız
80 Kayseri Felahiye Kerim Karakoç
81 Kocaeli Darıca Yakup Törk
82 Kocaeli Karamürsel Ahmet Çalık
83 Karabük Yenice Yortanpazarı İsmail Elemen
84 Kütahya Dumlupınar Zekeriya Yılmaz
85 Kütahya Domaniç Mustafa Temel Ergün
86 Kütahya Domaniç Çukurca Ceyhun Ergün
87 Kütahya Altıntaş Doğan Akbunar
88 Kırıkkale Sulakyurt Tamer Cihan
89 Ordu Fatsa Ahmet Canbaz
90 Ordu Aybastı Özdilek Aydoğan
91 Ordu Gölköy Cengiz Sarıyer
92 Ordu Akkuş Bayram Görür
93 Sakarya Serdivan Zafer Kazan
94 Sakarya Karapürçek Nizamettin Yıldız
95 Samsun Yakakent Ramazan Şensoy
96 Samsun Çarşamba Altan Karabulut
97 Sinop Erfelek Muzaffer Şimşek Mevcut Başkan
98 Sinop Gerze Osman Belovacıklı Mevcut Başkan
99 Sivas Gemerek Çepni Gülbeden Yüksel Chp Belediyesi
100 Sivas İmranlı Murat Açıl
101 Sivas Şarkışla Ayfer Temel
102 Şanlıurfa Hilvan Abuzer Bebe
103 Şanlıurfa Akçakale Ahmet Geçit
104 Şanlıurfa Halfeti Ekrem Morçiçek
105 Şanlıurfa Suruç Kemal Eşsiz
106 Şanlıurfa Harran Mehmet İngin
107 Şanlıurfa Viranşehir Şehmus Dodukanlıoğlu
108 Tunceli Mazgirt Akpazar Cemal Bulut
109 Tunceli Hozat Seyfi Geyik Chp Belediyesi
110 Tunceli Mazgirt İsmail Toprak
111 Uşak Eşme Yılmaz Tozan
112 Uşak Sivaslı Pınarbaşı Naci Akyürek Mevcut Başkan
113 Uşak Sivaslı Selçikler İbrahim Kökçü
114 Uşak Eşme Yeleğen Feyzi Kaya Mevcut Başkan
115 Uşak Banaz Kızılcasöğüt Ömer Biçer Mevcut Başkan
116 Van Çaldıran Muhamed Aladağ
117 Yalova Armutlu Ali Çetinkaya
118 Yalova Altınova Kaytazdere Ali Kangal Mevcut Başkan
119 Yalova Altınova Subaşı Turan Canbay
120 Yalova Çınarçık Avni Kurt Mevcut Başkan
121 Yalova Çınarcık Koru Kamil Yaman Mevcut Başkan
122 Yalova Çiftlikköy Nedim Güler
123 Zonguldak Devrek Çaydeğirmeni Hayrettin Çataklı
124 Zonguldak Çaycuma Saltukova Alim Genç
125 Zonguldak Alaplı Gümeli Ahmet Saydam Mevcut Başkan
126 Zonguldak Kozlu Cengiz Bank
127 Zonguldak Merkez Beycuma Hayati Açıkgöz
128 Zonguldak Kilimli Ali Aslan Kılıç Mevcut Başkan
129 Zonguldak Kilimli Çatalağzı Adnan Akgün Mevcut Başkan
130 Balıkesir BŞB Ahmet Akın Milletvekili
131 Artvin Merkez Demirhan Elçin
132 Batman Merkez Enver Erdem
133 Bingöl Merkez Vahdettin Uzunyayla
134 Gümüşhane Merkez Bedri Ağaç
135 Uşak Merkez Asım Kalelioğlu
136 Erzincan Merkez İsmail Taş
137 Karabük Merkez Mehmet Durum
138 Burdur Merkez Ali Orkun Ercengiz Mevcut Başkan
139 Giresun Merkez Kerim Aksu Mevcut Başkan
140 Yalova Merkez Vefa Salman Mevcut Başkan


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. websitem dedi ki:

    Takip edilmeye değer bir websiteniz var

    https://www.eveozelders.com

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın