19.07.2019 - Seçim Yozgat - Yozgatlı Seçiyor

Kazım Arslan’a halk desteği

Yozgat’ta 31 Mart yerel seçimleri için adayları yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürürken,  bağımsız belediye başkan adayı Kazım Arslan’ın çıkışı dikkat çekiyor.  AK Parti, MHP ve Millet İttifakı’nın adaylarına karşı Halk İttifakı’nın desteğini büyük ölçüde alan Kazım Arslan’ın sürpriz yapabilme ihtimali ciddi ciddi konuşulmaya başlandı.  

HİZMETLERİ BEĞENİLİYOR

Yozgat’ta 24 Haziran seçimlerinin ardından ortaya çıkan siyasi tablo, partisi tarafından aday gösterilmeyen Kazım Arslan’ı  ön plana çıkardı. 5 yıllık dönem içerisinde belediye hizmetlerinden memnun kalan vatandaşlar Arslan’ın etrafında bir araya geldi. ‘Halkın adayı’ sloganı ile Arslan’ı yeniden başkan yapabilmenin gayretine giren vatandaşlar günün 24 saatini değerlendiriyor. Her geçen gün Arslan’ı destekleyen kesim büyürken,  toplantılar düzenlenen salonlar da dar gelmeye başladı.

TOPLUMU KUCAKLIYOR

31 Mart seçimlerinde Yozgat’ta büyük bir değişimin kilit ismi olacak olan Arslan, halkın yoğun desteği ve ilgisine de samimi karşılık veriyor. Adaylık müracaatından bu yana toplumun her kesiminden destek alan Arslan, güvenilir kimliği ve samimi yaklaşımlarıyla da gönülleri fethediyor.  Gündüzleri ziyaretler yaparak değerlendiren  Arslan, akşamları da ev toplantıları yaparak yeni döneme ilişkin plan ve programlarını aktarıyor.  Ayrıştırıcı, kutuplaştırıcı üslup ve açıklamalardan uzak duran Arslan, toplumun her kesimine temas ederek talep, görüş ve sıkıntıları dinliyor.

Kaynak: Yozgat Son Söz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın