23.08.2019 - Seçim Yozgat - Yozgatlı Seçiyor

Kazım ARSLAN; “Ben trenden inmedim”

Mahalle toplantılarını devam ettiren Yozgat Belediye Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan adayı Dr. Kazım Arslan; “Yeniden aday olurken de önce Allah’a sonra sizlere güvenerek yola çıktık. Birilerinin dediği gibi trenden inmedik. Dolayısıyla da trenden inme ithamını kabul etmiyorum. Ben trenden inmedim. Birileri ayak oyunları ile bizi trenden attılar” dedi.

Yozgat Bağımsız Belediye Başkan adayı Dr. Kazım Arslan, Develik Mahallesi’nde gerçekleştirdiği halk buluşmasında hem seçim sürecini değerlendirdi hem de belediye hizmetleri ve gelecek projelerinden bahsetti.

TRENDEN İNMEDİM!
Hiçbir zaman trenden inmediğini ve davasından dönmediğini vurgulayan Arslan, şunları kaydetti: 
“Sonrasında tabi ki sizler bırakmadınız. Başkanımızdan memnunuz. Bir dönem daha devam etmesi gerekir diye talepte bulundunuz. Bizde bu talebi karşılıksız bırakmadık ve yeniden aday olmaya karar verdik. Yeniden aday olurken de önce Allah’a sonra sizlere güvenerek yola çıktık. Birilerinin dediği gibi trenden inmedik. Dolayısıyla da trenden inme ithamını kabul etmiyorum. Ben trenden inmedim. Birileri ayak oyunları ile bizi trenden attılar. Davadan döndü ithamını da kabul etmiyorum. Çünkü siyaset halk ile yapılır. Sizin aday göstermediğiniz birisini halk istiyorsa hain olarak nitelemeye, davadan döndü diye nitelemeye hiç kimsenin hakkı olmaması lazım. Davadan dönen biri varsa ben değilim halka rağmen kendi siyasi menfaati için yol arkadaşını ayak oyunları ile saf dışı edenlerin dava adamlığı tartışılır. Bana davadan döndü diyenlerin kendisinin dava adamı olması gerekir. Kendi menfaatin için yol arkadaşına çelme takmayacaksın, yol arkadaşını saf dışı etmek için her şeyi mubah görmeyeceksin.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın