23.08.2019 - Seçim Yozgat - Yozgatlı Seçiyor

Başkan Adayı Korkmaz’dan iddialı çıkış!

Yozgat böyle miting görmedi!

Yozgat’ta bağımsız belediye başkan adayı Bekir Korkmaz,  açık hava mitingi düzenledi. 

Cumhuriyet Meydanı’nda kendi otomobiline bağlı mikrofon ve ses  sistemiyle vatandaşlara hitap eden Korkmaz, projelerini anlattı.

Korkmaz, 2009 yılında da bağımsız aday olduğunu, 2014 seçimlerinde ise  İl Seçim Kuruluna evraklarını teslim edemediği için aday olamadığını anımsatarak,  vatandaşlardan destek istedi.

Yozgat’ta iki bağımsız adayın oy pusulasındaki yerinin sonda alt alta  yer almasına tepki gösteren Korkmaz, uygulamanın yanlış olduğunu savundu.

Miting sonrası gazetecilere açıklama yapan, Korkmaz, seçim  kampanyasını tek başına yürüttüğünü söyledi.

Seçim çalışmalarını yürütürken aracını kendi kullandığını ifade eden  Korkmaz, “Nimeti de bana külfeti de bana, aracımı çocuklarıma dahi vermedim.  İnsanlara yol vererek, selamlaşarak örnek olmaya çalıştım. Seçim broşürlerimi de  kendim dağıttım. Vatandaşların sorduğu soruları yanıtladım. Çok güzel mesajlar  aldım, bunun da sandığa yansıyacağına inanıyorum. Ben Yozgatlıyı, Yozgatlı da  beni biliyor. Seçimi kazanacağıma eminim.” dedi.

Gazetecilerin, “Kalabalığı nasıl buldunuz?” sorusuna Korkmaz, “Benim  için 100 binleri irade dışı belli bir şey için toplayacağıma 10 insanı 100 bin  insana değişmem. Şu soğukta gelip, hiçbir şey gütmeyen insan benim için çok  değerlidir.” yanıtını verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın