18.09.2019 - Seçim Yozgat - Yozgatlı Seçiyor

Bozok Üniversitesinde Mezuniyet Coşkusu

Bozok Üniversitesinde Mezuniyet Coşkusu

Yozgat Bozok Üniversitesi 2018-2019 eğitim – öğretim döneminde lisans ve ön lisans eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrenciler düzenlenen mezuniyet töreniyle diplomalarını aldı.

Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine Valimiz Kadir Çakır, Yozgat Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Av. Yusuf Başer, Belediye Başkanı Celal Köse, İl Garnizon Komutanı Jan. Alb. Bilgihan Yeşilyurt, Yozgat Bozok Üniversite Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, fakülte dekanları, daire müdürleri,  siyasi parti ve sivil toplum kuruluş temsilcileri, öğretim elemanları, öğrenci yakınları ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan mezuniyet töreni Üniversite halkoyunları ekibinin gösterisi ile devam etti.

Vali Kadir Çakır, mezuniyet töreninin hayırlara vesile olmasını temenni ederek mezun olan öğrencilerin bundan sonraki yaşantılarında başarı dileklerinde bulundu.

Ardından fakülte ve yüksekokullarında birinci olan öğrenciler yaş kütüklerine isim plakalarını çaktı. Dereceye giren öğrencilerin ödüllendirilmesinden sonra mezun öğrenciler kep fırlatarak mezuniyetlerini coşkuyla kutladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın